Bankovní poradce Top affluent (m/ž) Spálená

Spálená 108/51, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa65

Posuňte svou kariéru v Komerčce

Do našeho týmu na pobočce Spálená hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Bankovní poradce Top affluent

Co budete dělat?

  • Budete identifikovat potřeby klientů a poskytovat služby ze segmentu občané včetně nestandardních a investičních produktů tak, aby se maximalizovaly obch. příležitosti.
  • Budete získávat nové klienty a poskytovat kvalitní servis.
  • Zajišťovat systematickou práci s portfoliem klientů včetně pravidelného kontaktu.
  • Spolupracovat s kolegy ze segmentu TOP SB

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti s affluentní/Top Affluent klientelou.
  • Velmi dobré znalosti investičního bankovnictví a řízení aktiv.
  • Znalosti produktů a služeb určených pro tento segment, dobré analytické schopnosti.
  • Dobrá znalost ekonomického prostředí a všeobecný rozhled.
  • Pro výkon této pozice je vyžadována MIFID certifikace. V případě potřeby bude její studium a možnost složení zprostředkováno zdarma KB.

Co u nás získáte?

  • Atraktivní odměnu za Vaši dobrou práci (mzda je složena z fixní a variabilní složky)
  • Zázemí a přátelský tým na pobočce
  • Šéfa, který se s Vám podělí o svoje zkušenosti
  • Plně hrazené 100 Kč stravenky
  • Zlatá karta (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistencí pro auto i domácnost) a zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték)
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny na zotavenou
  • 6720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB
  • Odměnu za doporučení nového kolegy
  • Možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který přispějeme

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV