Senior Data Developer / Analyst

Václavské náměstí 1282/51, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa67

Zajímá vás práce na komplexním úkolu přípravy dat pro regulatorní reporty Risku a Financí? Máte zkušenosti s prací v oblasti Business Intelligence , v oblasti analýzy a vývoje dat? Chcete pracovat v agilním teamu Komerční banky? V našem týmu, který se věnuje přípravě dat pro regulatorní reporty Risku a Financí hledáme Seniorního analytika/vývojáře.

Co budete dělat?

  • Vést jednání se zadavateli a ostatními členy týmu, abyste rozuměl/a požadavkům, které budete realizovat
  • Zpracovávat analýzu, vývoj a testování požadavků
  • Navrhovat a upravovat datové modely a příslušnou dokumentaci
  • Provádět analýzu dat a navrhovat procesy a kontroly v rámci dodávky RISK řešení pro skupinu KB a Société Générale
  • Navrhovat varianty řešení zpracování dat, analytických výstupů a reportů
  • Prezentovat svoje výstupy ostatním
  • Pracovat v agilním prostředí v rámci Risk Services Tribu

Pracoval/a byste s těmito technologiemi:

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Orientace v oblasti Business Intelligence
  • Znalost SQL, vítané pokročilé znalosti programování
  • Zkušenost s technologií Teradata, JavaScript, CASE nástroje (Power Designer)
  • Dobré analytické a komunikační schopnosti, týmová spolupráce
  • Angličtinu na komunikativní úrovni – B2

Výhodou pro Vás bude:

  • Znalost software Cognos
  • Zkušenost z finanční instituce

Nabízíme Vám

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele ocenění TOP zaměstnavatel 2015-2020
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Pracoviště v centru Prahy na Václavském náměstí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, příspěvek na penzijko a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost), plně hrazené 100 Kč stravenky, flexibilní pracovní dobu, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků, možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV