Senior Java Developer/Team Leader

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Informační technologie Komerční banka
Volná místa61

Pokud máte rádi náročné a zajímavé výzvy – přidejte se k nám a zúčastníte se transformace interních SW systémů KB.

Vedle vývojových aktivit budete odpovídat za metodické vedení 8 členného týmu vývojářů a testerů. Vedení týmu bude činit přibližně 1/5 vašeho pracovního času.

Pracovní náplň

  • Budete se podílet na agilním vývoji a správě aplikací pro Master Data Management bankovních produktů a klientských kontraktů (produktový katalog, servisní katalog, správa prodaných produktů, pricing), které jsou základem nově vytvářené IT architektury pro tvorbu a prodej produktů klientům
  • Nečeká vás jenom programování, ale i nastavení standardů vývoje, analýza a návrhy individuálních řešení, Quality Assurance navrženého řešení od externího dodavatele, spolupráce s IT provozem, zavedení DevOps přístupu

Pracoval/a byste s těmito technologiemi

Co od Vás očekáváme

  • Praxe v oblasti SW vývoje alespoň 4 roky
  • Znalost programování v Java8, Maven, GIT, Nexus, Jenkins, Angular 2+
  • Zkušenost s vývojem enterprise server side aplikací
  • Znalost SQL databázových systémů
  • Zkušenost s technologiemi a přístupy Docker, Kubernetes, mikroservisy, „domain driven design“
  • Zkušenosti s implementacemi služeb alespoň na jedné integrační platformě (WebSphere, Camel, Enteprise Service Bus, Oracle Service Bus,.. )
  • Ideálně zkušenost se Spring Boot, JSON/Rest, XML/Soap, Helm, JUnit, Hamcrest, Mockito, Redis, Artemis
  • Výhodou znalost SW nástrojů IBM MDM, RDM, ODM, případně je u nás poznáte
  • Vítaný přesah do IT architektury
  • Zkušenost s prací v agilním prostředí
  • Znalost nástrojů a metodiky pro IT analýzu a modelování procesů (např. Enterprise Architect)
  • Zkušenosti s vedením týmu - výhodou

Nabízíme Vám

  • Jedinečnou příležitost podílet se na zajímavých projektech a aktivitách
  • Práci s nejnovějšími technologiemi, možnost čerpat best practice od profesionálů v oboru IT
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění TOP zaměstnavatel v letech 2015 - 2020
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty (včetně hypoték), příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV