Copywriter

Copywriter
náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa113

Hledáme web copywritera do Komerčky! Někoho, kdo umí skvěle česky, zvládne poskládat stránku v CMS a poradí si v každé webové situaci.

Co budete dělat

  • Psát a upravovat texty na nové stránky a weby
  • Revidovat starší obsah a zlepšovat jeho kvalitu, čitelnost a optimalizaci pro vyhledávače
  • Pomáhat web editorům s žádostmi o obsahové změny

Co byste měl/a umět a znát:

  • Víte, co je to SEO, a nebojíte se to použít
  • Klíčová slova, metadata, linkbuilding pro Vás nejsou španělská vesnice
  • Dokážete napsat nebo upravit text tak, aby mu rozuměl každý
  • Rozumíte principům UX writingu a umíte napsat snadno srozumitelný text
  • Umíte perfektně česky a víte že i před „a“ může být čárka
  • Píšete bez chyb a nepotřebujete, aby Vás někdo kontroloval
  • Webový a digitální svět Vám není cizí
  • Snadno se domluvíte s produkťákem, testerem i IT analytikem
  • Pracujete rád/a v týmu, ale nepotřebujete vodit za ruku
  • Budete součástí vzniku nových stránek spolu s naším UXákem, grafikem a web editory. Finální podoba textů ale bude na Vás
  • Google Analytics a plánovač klíčových slov jsou vaši kamarádi
  • Umíte si najít, co potřebujete, a tato data taky využít
  • Máte zkušenosti s přípravou stránek v CMS

Co Vám nabízíme my:

  • Skvělý tým, který Vám bude krýt záda
  • Práci na projektech, které uvidí miliony návštěvníků kb.cz
  • Volnost realizovat vlastní nápady
  • 2 dny home office týdně
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pokud máte rádi charitativní a dobrovolnické aktivity, rádi vás do nich zapojíme
  • Nabízíme bohatý systém zaměstnaneckých výhod: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV