Bankovní poradce pro movitou klientelu (m/ž), Velké Meziříčí

Náměstí 83/7, 594 01  Velké Meziříčí-Velké Meziříčí, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa102

Baví Vás komunikovat s lidmi? Hledat pro ně zajímavá řešení?

Pak hledáme právě Vás!

Staňte se součástí týmu Komerční banky, která hledá nového kolegu do týmu bankovních poradců pro movité klienty.

Budoucnost jste Vy!

Co Vás čeká v prvních měsících?

  • Absolvujete základní školení, kde se seznámíte s bankovními produkty, procesy a aplikacemi a časem i různá školení speciální (na investice, hypotéky aj.)
  • V prostředí školících poboček si osvojíte jednání s klienty, svou schopnost argumentace a efektivní poskytování informací klientům
  • Připravíme Vás na nezbytné certifikace (podpoříme Vás studijním volnem a školením)

Co bude dál?

  • Pro své portfolio klientů se stanete osobním bankovním poradcem
  • Budete mít stanoven osobní plán prodejů bankovních produktů
  • Během osobních jednání s klienty budete zjišťovat jejich potřeby a díky znalosti jejich finanční a osobní situace nabídnete nejvhodnější řešení jejich potřeb

Co od Vás očekáváme?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenost s komunikací s klienty nebo základní orientace v bankovních produktech je výhodou
  • Pozitivní přístup

Co u nás získáte?

  • Atraktivní odměnu za Vaši dobrou práci (fixní a variabilní složka mzdy)
  • Zázemí a přátelský tým na pobočce a šéfa, který se s Vámi podělí o svoje zkušenosti
  • Možnost odborného a kariérního růstu
  • Bohatou nabídku benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty (včetně hypoték), příspěvky na doplňkové penzijní spoření, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie na zdraví, vzdělávání a volnočasové aktivity

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV