Poradce pro hypoteční úvěry (m/ž), Ostrava

Nádražní 1698/12, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa109

Dejte své kariéře směr!

  • Zajímáte se o hypoteční úvěry a chcete klientům plnit jejich sny o bydlení?
  • Máte obchodního ducha a baví Vás navazovat vztahy?
  • Dokážete rychle a logicky propojovat informace?
  • Pak držíme místo právě Vám!
  • Staňte se součástí týmu Komerční banky, držitele aktuálního ocenění TOP zaměstnavatel 2019.
  • Budoucnost jste vy!

Co bude výsledkem Vaší práce?

  • Budete aktivně spolupracovat s bankovními poradci, externími partnery banky a developery.
  • Dokážete samostatně zpracovávat žádosti o hypoteční úvěry.
  • Stanete se odborníkem pro poradenství a servis v oblasti hypotečního procesu jak klientům, externím partnerům, tak bankovním poradcům.

Co Vás čeká na začátku?

  • Absolvujete kvalitní školení a seznámíte se s našimi produkty, procesy a aplikacemi.
  • Připravíme Vás na nezbytné certifikace (podpoříme Vás studijním volnem a školením).

Co budete potřebovat a bude Vaší výhodou?

  • Jste komunikativní člověk s obchodním duchem a zájmem o oblast financí.
  • Máte alespoň základní orientaci v bankovních produktech, či vlastní zkušenost.
  • Je pro Vás typický aktivní přístup k práci, pečlivost a zaměření na výsledek.
  • Navazování vztahů a asertivita jsou Vám vlastní.
  • Máte SŠ s maturitou.

A co u nás získáte?

  • Odměnu za úspěšné doporučení nového kolegy do Komerční banky 5 000 – 20 000 Kč.
  • Možnost využít služební anebo vlastní telefon, na který Vám přispějeme.
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč, Zlatá karta (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistencí pro auto i domácnost) a zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), příspěvky na penzijní připojištění a rizikové životní pojištění, 6720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněná MultiSport karta, 1 den pracovního volna v rámci firemního dobrovolnictví.
  • Pokud cítíte, že je to práce pro Vás, dejte nám o sobě vědět, vložte svoje CV nebo odkaz na LinkedIn. V každém případě odpovíme všem. Těšíme se na Vás!

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV