Specialista/ka Depozitáře, Praha

Václavské náměstí 796/42, 114 07  Praha-Nové Město, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa100

Kvalifikační požadavky

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Znalost bankovnictví, investičních společností a fondů
  • Znalost a zkušenosti s finančními výkazy
  • Analytické myšlení
  • Schopnost a nadšení pro práci s IT aplikacemi
  • Zodpovědnost za svěřenou agendu
  • Otevřenost v oblasti komunikace v týmu – přiznat si chybu, přiznat, že něčemu nerozumím, řešit problémy otevřeně v rámci týmu

Pracovní náplň

  • Poskytování služeb v oblasti činnosti depozitáře subjektům kolektivního investování a penzijním fondům
  • Zajišťovat soulad kontrolních procesů s platnými zákony – české zákony, vyhlášky a přímo platná legislativa EU, při změně legislativy je nutno projednat s Právním a Compliance odděleními dopad do kontrolních procesů a smluv s klienty
  • Samostatné jednání s klienty v rámci projednávání zjištění při kontrolních činnostech
  • Kontrola peněžních toků investičních fondů
  • Kontrola aktiv investičních fondů, zajištění opatrování majetku, znalost struktury aktiv a orientace ve finančních výkazech fondů
  • Navrhovat řešení požadavků významných klientů KB

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálního ocenění TOP zaměstnavatel 2019
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Dobré nápady se u nás skutečně realizují
  • Získáte prostor a zázemí pro váš růst
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce v centru Prahy – Václavské nám. 42

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV