Hledá se Tester/ka pro Cincink - DPČ

E9999, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika Práce na zkrácený úvazek Komerční banka
Volná místa100

Co bude Tvoje náplň práce

  • Testování portálu a validace správnosti řešení na základě business požadavků
  • Reporting nalezených chyb a koordinace jejich oprav
  • Regresní testování – tzn. po každém release aplikace ověření základních funkčností dle požadavků
  • Návrh a dokumentace testovacích podmínek a scénářů dle business zadání

Co od Tebe očekáváme

  • Vhodné pro studenta vysoké školy
  • Znalost MS Office (Excel, Word, Powerpoint)
  • Komunikativní a se strukturovaný projev
  • Proaktivní přístup
  • Preciznost a schopnost dotahovat věci do konce
  • Ostatní tě naučíme :)

Co Ti Komerční banka nabízí

  • Dohodu o pracovní činnosti na 20 hodin týdně
  • Skvělou praxi pro budoucí kariéru, kdy poznáte prostředí velké korporace
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Práci v profesionálním sympatickém týmu
  • Flexibilitu pracovní doby
  • Práci v lokalitě Praha 5 - Smíchov

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV