Big Data Leader

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa100

Pro tým Big Data v Data Management Tribe hledáme zkušeného vývojáře a vedoucího týmu, který umí vyvíjet v nástrojích Big Data. Očekává se od vás vývoj datových řešení, rozvoj procesů a nástrojů pro vývoj na platformě Big Data a též vedení a vzdělávání dalších kolegů v Big Data Chapter.
A to celé v agilním prostředí Komerční banky a v datovém týmu s dvacetiletou historií.

Jaká je náplň práce:

  • Vést tým specialistů na vývoj datových řešení na platformě Hadoop
  • Definovat procesy a nástroje pro vývoj a provoz aplikací v oblasti Big Data
  • Nabírat lidi do týmu, zvyšovat jejich znalosti, přidělovat je do pracovních týmů
  • Vyvíjet složitější datová řešení
  • Mít přehled v nejnovějších trendech ve zpracování big dat a tyto zavádět do praxe

Co je potřeba znát a umět:

  • Vysokoškolské vzdělání (IT, BI, data atd.)
  • Alespoň 3 roky let zkušeností s vývojem na platformě Hadoop
  • Aktivní znalost AJ
  • Komunikativnost, schopnost byznysově interpretovat analytické výstupy a internímu zákazníkovi poskytnout relevantní doporučení
  • Schopnost řízení lidí, ale taky týmové spolupráce
  • Ochota učit se nové věci a sdílet své know-how v týmu
  • Pozitivní a proaktivní přístup
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Komunikační dovednosti
  • Odolnost proti stresu

Proč být v týmu Komerční banky:

  • Zajímavá a motivující pracovní náplň. Toto je příležitost, která se neopakuje každý den. Nabízíme možnost stát se součástí jednoho z největších a nejvýznamnějších transformačních programů v českém finančním sektoru. I ty můžeš určovat směr a cíl!
  • Prostor pro seberealizaci pro nás není jen fráze. Dokážeme Ti poskytnout dostatečné prostředky pro realizaci Tvých záměrů a rádi Tě přesvědčíme, že KB je místo, kde budeš vidět výsledky své práce.
  • Zkušený tým lidí
  • Rozumný šéf http://linkedin.com/in/petr-novák-35077416
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Podpora vzdělávaní (soft / hard skills)
  • Pružnou pracovní dobu a možnost využití Home office
  • Bohatý systém zaměstnaneckých výhod: 5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV