Bankéř pro občany (m/ž), Karviná

Masarykovo nám. 6/5, 733 01  Karviná-Fryštát, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa100

Rozjeďte svou kariéru!

  • Baví Vás komunikovat s lidmi? Nabízet služby? Máte rychlé a logické uvažování?
  • Pak držíme místo právě Vám!
  • Začněte pracovat v inspirativním a profesionálním týmu lidí, kteří Vás v nové práci podpoří.
  • Staňte se součástí týmu Komerční banky, držitele aktuálních ocenění TOP zaměstnavatel 2019.
  • Budoucnost jste vy!

Co bude výsledkem Vaší práce?

  • Budete poskytovat poradenství a budovat vztahy s klienty v přiděleném občanském portfoliu.
  • Denně se budete setkávat s klienty na osobních schůzkách a pomáhat klientům s jejich požadavky.

Co Vás čeká na začátku?

  • Absolvujete kvalitní školení, kde se seznámíte s našimi produkty, procesy a aplikacemi.
  • Bude se Vám věnovat seniorní kolega a spolu s mentorem si osvojíte jednání s klienty.
  • Připravíme Vás na nezbytné certifikace (podpoříme Vás studijním volnem a školením).

Co budete potřebovat a bude Vaší výhodou?

  • Baví Vás otevřeně komunikovat s klienty a máte zájem o oblast financí.
  • Máte alespoň základní orientaci v bankovních produktech, či vlastní zkušenost.
  • Jste člověk s pozitivním přístupem, nadšením a zaujetím pro práci.
  • Máte SŠ s maturitou.

A co u nás získáte?

  • Mzdu složenou z fixní a variabilní složky za Vaši dobrou práci.
  • Odměnu za úspěšné doporučení nového kolegy do Komerční banky 5 000 – 20 000 Kč.
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč, prémiové zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty (včetně hypoték), příspěvky na penzijní připojištění a rizikové životní pojištění, 2 dny zdravotního volna, 1 den pracovního volna v rámci firemního dobrovolnictví a řadu dalších v rámci Cafeterie na volnočasové aktivity, včetně MultiSport karty.

Zaujala Vás pracovní pozice?

  • Skvěle! Stačí se jen přihlásit a vložit své CV. Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro ně našli zajímavou práci.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV