Bankéř (m/ž) Praha 4 - Začněte i bez praxe

Bankéř (m/ž) Praha 4 - Začněte i bez praxe
Boleslavova 415/42, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa100
  • Baví Vás komunikovat s lidmi? Nabízet služby? Máte rychlé a logické uvažování? Pak hledáme právě Vás!
  • Staňte se součástí týmu Komerční banky, držitele aktuálního ocenění TOP zaměstnavatel 2019.
  • Budoucnost jste vy!

Co budete dělat?

  • Budete poskytovat poradenství a budovat vztahy s klienty v přiděleném portfoliu (občané - standardní segment)

Co Vás čeká na začátku?

  • Absolvujete školení kde se seznámíte s našimi produkty a procesy
  • Spolu s koučem/mentorem si osvojíte jednání s klienty
  • Připravíme Vás na nezbytné certifikace (podpoříme Vás stud.volnem :-) a školením)

Čím nás potěšíte?

  • Baví Vás komunikovat s klienty a máte zájem o oblast financí
  • Máte zkušenosti s komunikací s klienty nebo se správou portfolia
  • Alespoň základní orientací v bankovních produktech
  • Zaujetím pro práci

Co u nás získáte?

  • Mzda je složena z fixní a variabilní složky
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty (včetně hypoték), příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV