UX Designer, Praha

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa99

Pojďte s námi navrhovat digitální kanály KB pro stovky tisíc našich klientů. Dostanete příležitost zlepšovat jejich zákaznickou zkušenost a ovlivnit, jakým způsobem budeme s klienty komunikovat v budoucnosti.

Co budete dělat

  • Navrhovat mobilní a webové aplikace, ve kterých co nejvíce využijete zažité postupy
  • Provádět uživatelský výzkum, protože je třeba ověřovat, jaké jsou potřeby uživatelů, a na základě těchto zjištění se teprve rozhodnout, co má a co nemá smysl
  • Moderovat a vyhodnocovat uživatelské testy, protože v KB rádi testujeme a testujeme hodně
  • Účastnit se, či rovnou vést kreativní workshopy – máme rádi Design sprint, Human centred design a podobné metody, abychom si ověřili, čemu se věnovat
  • Překládat bankovštinu do lidštiny – občas je to větší oříšek, než to na první pohled vypadá

Koho hledáme

  • Znáte UX a UI metody a postupy
  • Máte přehled o designových principech webových i mobilních aplikací
  • Sledujete trendy hýbající digitálním prostředím, zejména z oblasti použitelnosti a uživatelské přívětivosti
  • Umíte kreslit wireframy a prototypy v některém z používaných nástrojů, jako jsou Axure, Sketch, Adobe XD apod.
  • Občas se některé věci probírají v angličtině, proto je potřeba ovládat ji na komunikační úrovni
  • Když budete mít povědomí o bankovnictví, je to vaše výhoda, ale nelpíme na tom
  • K CV nám prosím zašlete i motivační dopis

Proč být v týmu Komerční banky

  • Budete mít jedinečnou příležitost podílet se na rozvoji digitálního bankovnictví v KB
  • Bude na vás, na jakém stroji chcete pracovat, ať už je to Windows nebo Mac, můžete mít to, na čem fungujete nejlépe a nejraději
  • Pracujeme agilně, takže jestli teď fungujete ve vodopádu a nebaví vás to, v KB se s tím potýkat nebudete
  • Máme k dispozici vybavenou testovací laboratoř a šikovné kolegy, které vám najdou přesně takové respondenty, které potřebujete pro otestování vámi navrženého prototypu
  • U nás máme pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova
  • Nabízíme práci v týmu, který chce změnit bankovní svět, jak byl doposud známý
  • Pokud máte rádi charitativní a dobrovolnické aktivity, rádi vás do nich zapojíme
  • Nabízíme bohatý systém zaměstnaneckých výhod: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV