Development / Influencer nové digitální banky

Mám zájem
Mám zájem
Development / Influencer nové digitální banky
náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Informační technologie Komerční banka
Volná místa110

#Java #SRE #DevOps #.NETCore

Doplňujeme tým Jindry Kubáta, který za oblast vývoje přispívá k budování současné KB a aktuálně připravuje a následně bude stavět „novou“ KB – digitální banku budoucnosti.

Pojďte se podílet na přípravě ekosystému pro SOA na DevOps principech. Neplánujeme žádný malý projekt, ale změnu celého vývoje v KB. Nic podobně komplexního, zajímavého a zábavného na českém trhu aktuálně nejspíš nenajdete. Dopad to bude mít do všech oblastí KB, jak přímo na klienty – spotřebitele i firmy, tak na jejich obsluhu a všechny podpůrné činnosti. Věříme, že řada věcí, které z projektu vzejdou, bude formovat i samotný trh bankovních služeb. Vy tak budete mít reálnou možnost to vše ovlivnit od samotných příprav, jejich prosazení, po následnou implementaci.

Navíc budete i u toho, jak měníme způsoby naší práce, držíme se principů Agile@Scale delivery a učíme se novým nástrojům i způsobům fungování. Oceníme, když své pracovní zvyky přenesete k nám, získáte si pro ně ostatní a přispějete ke změně naší kultury, do jejíhož DNA se právě propisuje #agile #design_thinking #HCD #UXC #LeanStartup a #radical_simplification.

Jak si Vás představujeme?

  • TOP SENIORNÍ VÝVOJÁŘ/KA (Java nebo .NETCore nebo Go), co stále umí sáhnout do kódu. Orientujete se také v testování, včetně automatizovaného, a máte zkušenosti s provozem i přesah do businessu.
  • Nejen, že sledujete trendy, ale aktivně se podílíte na jejich formování, věnujete se školení, přednášíte na konferencích / meetupech, působíte v komunitách a třeba i blogujete, vlogujete nebo jen glosujete.
  • Přepínáte mezi češtinou a angličtinou a dokážete v nich prosadit své myšlenky.
  • Hledáte novou výzvu a jste připraven/a se pustit do něčeho velkého, co nebude dodáno za ½ roku, ale rozhodně to bude ovlivňovat běh KB na několik dalších let a ovlivňovat milióny zákazníků nejen KB, ale třeba i naší mezinárodní mateřské skupiny Société Générale.
  • Máte zkušenost s technologiemi jako #openstack, #kubernetes, #kafka a #elasticsearch a konceptem #microservices a #devops.

Co by Vás ještě mohlo zajímat?

Spolupráci umíme i na smlouvu s OSVČ, ale preferujeme HPP a i pro Vás v tom vidíme řadu výhod:

  • Dovolenou 5 týdnů a 1 den na dobrovolnictví // plně hrazené 100 Kč stravenky // Body do Cafeterie (služby v oblasti zdraví, vzdělávání a volného času) & možnost si tento příspěvek navýšit // zvýhodněná MultiSportka a mobilní tarif O2 Family // zvýhodněné bankovní produkty – zaměstnanecké sazby na spoření, hypotéky, úvěry i leasing, zlatá platební karta s cestovním pojištěním pro rodinu i asistencí a další výhody
  • Rodiče (ale nejen oni) pak oceňují také zaměstnanecké rizikové pojištění // příspěvek na penzijní pojištění // 2 dny na zotavenou // možnost hradit z Cafeterie školy, tábory nebo kroužky // program na podporu zdraví Moje Vitalita // finanční a sociální výpomoc při dlouhodobé pracovní neschopnosti nebo v případě nepříznivých životních okolností
  • Podporu pro Váš rozvoj a vzdělávání hard- i soft- skills
  • Možnost sáhnout si v závislosti na plnění cílů na atraktivní roční bonus za Vaši skvěle odvedenou práci

Pracoval/a byste s těmito technologiemi:

Pokud jste ze zvídavosti „o co jde“ dočetli až sem, zanechte nám na sebe kontakt a u kávy s Jindrou s Vámi probereme více.

Pokud se dopředu představíte svým LinkedIn profilem, odkazem na některou z Vašich přednášek nebo blog, který píšete, představíme Vám naše záměry v kontextu toho, čemu se aktivně věnujete. Prostě, jak byste zapadl/a do našeho puzzle při budování naší a Vaší digitální banky budoucnosti.

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?


Pošlete nám své CV