Specialista Middle Office podnikatelských úvěrů, Hr. Králové

Na Okrouhlíku 1371/30, 500 02  Hradec Králové-Pražské Předměstí, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa112

Kvalifikační požadavky

  • středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s financováním podnikatelských subjektů podmínkou
  • samostatné plnění přidělených úkolů
  • komunikační schopnosti
  • schopnosti podporující práci v týmu

Pracovní náplň

  • zpracování požadavků souvisejících s poskytováním podnikatelských úvěrů
  • zpracování účetních výkazů klientů banky
  • práce ve vnitřních systémech banky

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálního ocenění TOP zaměstnavatel 2019
  • práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Na Okrouhlíku, Hradec Králové

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV