Specialista/ka zpracování hotovosti, Plzeň

Plzeň Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa129

Pracovní náplň

  • Samostatně provádí veškeré činnosti spojené se zpracováním korunové a cizoměnové hotovosti
  • Zpracovává hotovostní zásilky přijaté z poboček i od klientů a připravuje hotovostní zásilky pro prodejní místa KB i klienty v tuzemské a cizí měně
  • Účtuje transakce v bankovním systému s důrazem na přesnost a důsledné provedení všech předepsaných činností
  • Zajišťuje oběh vratných obalů

Kvalifikační požadavky

  • Odpovědnost
  • Samostatnost a pečlivost
  • Výhodou je "Osvědčení o absolvování odborného kurzu o rozpoznávání bankovek a mincí podezřelých z padělání nebo pozměňování" dle §33, odst. 3, písmeno b, zákona

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele ocenění TOP zaměstnavatel 2019
  • Jedinečnou příležitost získat zkušenosti v týmu hotovostních operací
  • ranní směnu 7:00 hod – 15:30 hod
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila a rádi byste pracovali u nás v bance?
Pošlete nám své CV