Analytik restrukturalizací

Praha Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa129

Kvalifikační požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání všeobecné nebo s ekonomickým zaměřením
  • Pokročilá znalost práce s PC a MS Office
  • Základní znalost právní úpravy oblasti spotřebitelských úvěrů
  • Znalost problematiky bankovnictví (produkty, procesy) a znalost oblasti řešení delikvence výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Certifikace SU-HU podle zákona o spotřebitelském úvěru je výhodou
  • Samostatnost a dobré komunikační schopnosti

Pracovní náplň

  • Komunikace s klienty a řešení jejich žádostí o změnu splátek u spotřebitelských úvěrů
  • Shromáždění a analýza informací o klientovi z veřejných i interních zdrojů
  • Analýza finanční situace klienta a navrhování vhodného řešení při již poskytnutých úvěrech
  • Poskytování odborných stanovisek a konzultací bankovním poradcům
  • Týdenní a měsíční reporting
  • Odpovídání na dotazy na klientské HELP lince

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálního ocenění TOP zaměstnavatel 2019
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní spoření, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila a rádi byste pracovali u nás v bance?
Pošlete nám své CV