Bankéř pro movitou klientelu (m,ž), Vyškov

Vyškov Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa129

Baví Vás komunikovat s lidmi? Nabízet služby? Máte rychlé a logické uvažování?

Pak hledáme právě Vás!

Staňte se součástí týmu Komerční banky, která hledá nového kolegu do týmu bankovních poradců pro movité klienty.

Budoucnost jste Vy!

Co Vás čeká v prvních měsících?

  • Absolvujete měsíční školení, kde se seznámíte s bankovními produkty, procesy a firemními aplikacemi
  • V prostředí školících poboček si osvojíte jednání s klienty, svou schopnost argumentace a efektivní poskytování informací klientům
  • Připravíme Vás na nezbytné certifikace (podpoříme Vás stud. volnem:-) a školením)
  • Absolvujete specializované kurzy na nabídku investičních produktů a hypotečních úvěrů

Co bude dál?

  • Pro své portfolio klientů se stanete osobním bankovním poradcem
  • Budete mít stanoven osobní plán prodejů bankovních produktů
  • Během osobních jednání s klienty budete zjišťovat jejich potřeby a díky znalosti jejich finanční a osobní situace nabídnete nejvhodnější řešení jejich potřeb

Co od Vás očekáváme?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenost s komunikací s klienty nebo se správou portfolia
  • Alespoň základní orientaci v investičních produktech a hypotékách
  • Pozitivní přístup
  • Znalost angličtiny výhodou

Co u nás získáte?

  • Atraktivní odměnu za Vaši dobrou práci (fixní a variabilní složka mzdy)
  • Zázemí a přátelský tým na pobočce
  • Šéfa, který se s Vámi podělí o svoje zkušenosti
  • Bohatou nabídku benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty (včetně hypoték), příspěvky na doplňkové penzijní spoření, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie na zdraví, vzdělávání a volnočasové aktivity
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila a rádi byste pracovali u nás v bance?
Pošlete nám své CV