Chief Operations Officer - Internal Audit

Praha Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa129

Pracovní náplň

  • Zajišťuje řízení, plánování a koordinaci svěřených aktivit a týmů a podílí se na vývoji metodologie za účelem kvalitního plnění strategie a role Interního Auditu v KB a skupině KB
  • Spolupracuje a koordinuje vytváření rizikového hodnocení auditovaných entit a vytváření auditního plánu. Podporuje splnění auditního plánu vytvořeného supervizory a jejich týmy
  • Definuje, usnadňuje a monitoruje zajištění kvality auditních misí. Dohlíží na celkové dodržování standardů
  • Dohlíží na koordinaci činností s externím auditorem. Koordinuje sledování nápravných opatření včetně opatření vydaných regulátory
  • Vypracovává a monitoruje rozpočet a řídí náklady a výdaje. Provádí různé administrativní operace
  • Podporuje vývoj a implementaci auditních nástrojů, aplikací a metodiky v rámci Interního Auditu v KB a KB finanční skupině
  • Zajišťuje odbornou znalost architektury a dat auditovaných entit
  • Řídí data scientists a data engineers pracující v rámci Interního Auditu a zajišťuje jejich aktivní a bezproblémovou spolupráci s auditory na příslušných auditních misích
  • Vytváří a udržuje efektivní profesionální vztahy s management KB, společnostmi skupiny KB a SG

Kvalifikační požadavky

  • Pracovní zkušenosti v auditu, preference interního auditu
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Nezávislost a schopnost efektivního řešení Ad hoc situací
  • Práce s daty
  • Komunikativnost
  • Pozitivní a inovativní přístup
  • Velmi dobrá znalost angličtiny, znalost francouzštiny je výhodou

Nabízíme Vám

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění TOP zaměstnavatel 2019
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila a rádi byste pracovali u nás v bance?
Pošlete nám své CV