Bankéř pro movité klienty, Krnov

Krnov Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa131

Baví Vás komunikovat s lidmi? Nabízet služby? Máte rychlé a logické uvažování? Pak hledáme právě Vás!

  • Staňte se součástí týmu Komerční banky, držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2018 a 2019.
  • Budoucnost jste vy!

Budoucnost jste vy!

Co budete dělat?

  • Budete poskytovat poradenství a budovat vztahy s klienty v přiděleném portfoliu (movitá klientela)

Co Vás čeká na začátku?

  • Absolvujete školení kde se seznámíte s našimi produkty a procesy
  • Spolu s koučem/mentorem si osvojíte jednání s klienty
  • Připravíme Vás na nezbytné certifikace a školení

Co od Vás očekáváme a čím nás potěšíte?

  • Máte SŠ vzdělání s maturitou
  • Baví Vás komunikovat s klienty a máte zájem o oblast financí
  • Máte zkušenosti s komunikací s klienty nebo se správou portfolia
  • Alespoň základní orientací v bankovních produktech
  • Zaujetím pro práci

Co u nás získáte?

  • Atraktivní odměnu za Vaši dobrou práci (mzda je složena z fixní a variabilní složky)
  • Zázemí a přátelský tým na pobočce
  • Šéfa, který se s Vám podělí o svoje zkušenosti
  • Bohatou nabídku benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč, zvýhodněné zam. podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty (včetně hypoték), příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila a rádi byste pracovali u nás v bance?
Pošlete nám své CV