Operační rizika v investičním bankovnictví - Senior

Praha Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa129

Kvalifikační požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • min. 2 roky praxe v oblasti investičního bankovnictví – finančních a kapitálových trhů, nebo 3 roky v oblasti operačních rizik v bankovnictví
  • Velmi dobrá znalost produktů investičního bankovnictví, přehled v oblasti finančních a kapitálových trhů
  • Schopnost identifikovat rizikové a nestandardní situace, nastavovat efektivní kontrolní prostředí a akční plány
  • Pečlivost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, flexibilita
  • Analytické a komunikační schopnosti, schopnost se samostatně rozhodovat
  • Pokročilá znalost AJ – slovem i písmem
  • Středně pokročilá znalost MS Office (Excel, Word)

Pracovní náplň

  • Navrhovat procesy a kontroly vedoucí k identifikaci nestandardních událostí
  • Vyhodnocování účinnosti kontrolního systému
  • Provádění nastavených kontrol, analýza obchodů dealingu
  • Dohled na systém řízení operačních rizik v oblasti investičního bankovnictví
  • Koordinační činnost v rámci auditů a nových produktů Investičního bankovnictví
  • Zpracování pravidelného a ad hoc reportingu v rámci operačních rizik, anti-fraud a bezpečnosti
  • Reporting a spolupráce s expertními týmy v Société Générale London, Paris
  • Spolupráce na projektech v oblasti Investičního bankovnictví
  • Spolupráce s dalšími týmy v rámci KB a SG (IT Security, Operační rizika, Compliance, Interní Audit, Risk a další)

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálního ocenění Top Zaměstnavatel 2019
  • Jedinečnou příležitost rozvíjet své zkušenosti v segmentu investičního bankovnictví a operačních rizik
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty, příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Místo pracoviště Praha Václavské náměstí
Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila a rádi byste pracovali u nás v bance?
Pošlete nám své CV