Specialista/ka Compliance pro oblast etiky

Praha Práce na plný úvazek Právní služby a Compliance Komerční banka
Volná místa129

Hledáme kolegu do týmu Compliance s možností podílet se na:

zajištění Compliance banky v oblasti Etických pravidel a protikorupční politiky

Pracovní náplň

  • Nastavení a průběžná aktualizace etických pravidel a pravidel protikorupční politiky v rámci banky
  • Koordinace daných politik v rámci celé finanční skupiny
  • Poskytování metodické podpory a výkladů stanovených pravidel
  • Monitorování vývoje regulace i dalších trendů napříč trhem v dané oblasti
  • Nastavení a provádění kontrol dodržovaní stanovených pravidel
  • Pravidelný reporting a komunikace s mateřskou společností
  • Příprava komunikace s regulatorními institucemi v ČR i v zahraničí
  • Příprava reportů a souhrnných materiálů pro ostatní útvary a pro vedení banky

Kvalifikační požadavky

  • Vysoká škola ekonomického či právního směru
  • Znalost základních právních předpisů vítána
  • Povědomí o obecných pravidlech etiky podnikání a společenské odpovědnosti korporací
  • Praxe v bankovnictví, příp. ve finančním oboru či státní správě v relevantní oblasti výhodou
  • Velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
  • Komunikativnost, rychlá orientace v problémech
  • Schopnost získat si respekt při komunikaci s partnery, samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálního ocenění TOP zaměstnavatel 2019
  • Práce v dynamickém mezinárodním korporátním prostředí
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila a rádi byste pracovali u nás v bance?
Pošlete nám své CV