Právník/čka pro oblast bankovní legislativy

Praha Práce na zkrácený úvazek Právní služby a Compliance Komerční banka
Volná místa154

Kvalifikační požadavky

  • Univerzitní vzdělání v oboru právo
  • Min. 1 rok právní praxe
  • Výhodou znalost příslušné právní problematiky a zájem o legislativu
  • Pokročilá znalost angličtiny mluvené i psané
  • Efektivní time management, samostatnost, flexibilita, ochota a schopnost učit se novým věcem, vynikající komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce

Pracovní náplň

  • Analýza připravovaných legislativních návrhů
  • Vyhodnocování rizik a příležitostí plynoucích z legislativních návrhů a informování kolegů
  • Samostatně vypracovávat právní stanoviska v oblasti legislativy
  • Účastnit se jednání s interními i externími partnery
  • Úzká spolupráce s vedením právních týmů KB v oblasti připravované legislativy
  • Vést práci na důležitých úkolech a projektech v komplexních právních otázkách samostatně i v týmu
  • Analyzovat právní problémy a poskytovat souhrnné právní služby

Nabízíme

  • Poloviční pracovní úvazek, flexibilní pracovní doba
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • Zázemí silné mezinárodní bankovní skupiny, práce v profesionálním týmu a prostor pro seberealizaci
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků
  • Bankovní a sociální zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborná školení
Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila a rádi byste pracovali u nás v bance?
Pošlete nám své CV