DPČ Reklamace transakcí platebních karet

Praha Brigáda Komerční banka
Volná místa154

Kvalifikační požadavky

  • SŠ vzdělání
  • Aj na vyšší pokročilé úrovni (slovem i písmem)
  • Znalost PC na uživatelské úrovni
  • Dobré komunikační schopnosti, časová flexibilita
  • Ochota učit se
  • Spolehlivost, pracovní nasazení a odpovědný přístup

Pracovní náplň

  • Zpracování reklamací transakcí držitelů platebních karet
  • Komunikace s klienty – telefonická, písemná
  • Komunikace v rámci Komerční banky a s jinými peněžními ústavy

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálního ocenění TOP zaměstnavatel 2019
  • skvělou příležitost získat zkušenosti v oblasti platebních karet
  • prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • pracovní úvazek: 20 hod/týdně
Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila a rádi byste pracovali u nás v bance?
Pošlete nám své CV