Compliance Specialista/ka pro KYC

Praha Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa161

Kvalifikační požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání (praxe ve finanční sféře výhodou) nebo středoškolské vzdělání (praxe v bance nutná)
  • Alespoň základní znalost pravidel KYC – poznej svého klienta
  • Pečlivost, svědomitost, schopnost odolávat tlaku
  • Nutná dobrá znalost AJ (schopnost rozumět psanému textu, mluvená AJ není nutná)
  • Nutná důslednost

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za oblast provádění KYC (poznej svého klienta) procesu a jejich kontrola
  • Aktivní komunikace s bankovními útvary a centrálou
  • Konzultační a poradenská činnost

Nabízíme

  • Plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč/den bez Vaší spoluúčasti, 5 týdnů dovolené, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, rizikové životní pojištění, Cafeterii a celou řadu dalších zaměstnaneckých výhod.
  • Smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení.
  • Místo výkonu práce: Praha
Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila a rádi byste pracovali u nás v bance?
Pošlete nám své CV