Specialista/ka back office, projekt KYC, Ostrava

Ostrava Práce na plný úvazek Transakční a platební služby Komerční banka
Volná místa161

Kvalifikační požadavky

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Uživatelská znalost PC
  • Schopnost vykonávat rutinní činnost
  • Pozitivní přístup
  • Dobré komunikační schopnosti a samostatnost

Pracovní náplň

  • Kontrola a administrace pro projekt KYC ("Know your client")
  • Administrativa - kontrola klientských dat s důrazem na přesnost, pečlivost a spolehlivost
  • Práce v interních systémech banky, vedení evidencí, komunikace s interními klienty

Nabízíme

Plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč/den bez Vaší spoluúčasti, 5 týdnů dovolené, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, rizikové životní pojištění, Cafeterii a celou řadu dalších zaměstnaneckých výhod.
Smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení.
Místo výkonu práce: U Soudu 6188/6, Ostrava - Poruba

Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila a rádi byste pracovali u nás v bance?
Pošlete nám své CV