Specialista/ka klientských služeb, zahraniční platby

Praha Práce na plný úvazek Transakční a platební služby Komerční banka
Volná místa147

Kvalifikační požadavky

SŠ nebo ÚSO
Dobrá znalost práce s PC - MS Office
Bankovní praxe, znalost bankovních procesů a problematiky zahraničních plateb výhodou
Znalost anglického jazyka (střední úroveň, převažuje písemná komunikace)
Schopnost týmové spolupráce
Pečlivost, přesnost, zodpovědný přístup k práci

Pracovní náplň

Reklamace došlých plateb ze zahraničí.
Expertní podpora a úzká spolupráce s ostatními útvary banky, pracovníky pobočkové sítě
a se zahraničními bankami.

Nabízíme

  • Příležitost získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti zahraničního platebního styku
  • Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu - u jednoho z hlavních hráčů na poli inovací platebních řešení
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti – držitele aktuálního ocenění "TOP zaměstnavatel roku 2019"
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Příjemné pracovní prostředí centrály KB: Praha 5 - Stodůlky (přímo na metru B)
Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila a rádi byste pracovali u nás v bance?
Pošlete nám své CV