Finanční analytik/čka – DPČ (20 hod./týden)

Praha Brigáda Komerční banka
Volná místa163

Hledáme novou posilu do týmu formou DPČ

Controlling pro vás není cizí slovo? Láká vás bankovnictví? Chcete se naučit nové věci? A zároveň něco nového vymýšlet? Chcete být součástí týmu Komerční banky, který posouvá věci dopředu a stále se rozvíjí? Tato pozice je vhodná pro studenta/ku čtvrtého nebo pátého ročníku se zájmem o oblast Financí a Bankovnictví, který/á shání zajímavou práci s možností dalšího rozvoje se zázemím nadnárodní finanční skupiny.

Co děláme?

Zabýváme se analýzou výsledků. Doporučujeme, co změnit v oblasti finančního řízení. Sledujeme trh. Naše práce není podle šablony. Cílem je dodat nejen přesná čísla, ale hlavně kvalitní vysvětlení toho, co se děje kolem nás a umožnit top managementu dělat správná rozhodnutí. To je nekončící kolotoč nových příběhů. Svět KB odráží to, co se děje v celé České republice a reaguje i na situaci v okolních státech.

Co Vás čeká?

  • Budete mít za úkol vyhodnocení efektivity strategických aktivit v bance a budete spolupracovat na vývojových aktivitách v oblasti controllingu.
  • Budete součástí procesu zavádění Agility do struktur banky. Vysvětlíme vám v detailu, o co se jedná.
  • Povedeme Vás celým procesem, ale současné očekáváme, že budete hledat také samostatně cestu a ptát se.
  • Pro začátek bude důležité se rychle zorientovat, navázat vztahy s mnoha novými kolegy a soustředit se na včasné dodání zadaných úkolů. Seznámíte se s pokročilými nástroji business inteligence, jakými je TeraData nebo IBM Cognos.

Co z vás udělá člena našeho týmu?

  • Používáte zdravý selský rozum. Nebudeme vás nutit do biflování telefonního seznamu, potřebujeme lidi, kteří mají rádi čísla a umí z nich vyčíst maximum. Práce v controllingu vás skutečně zajímá a hledáte prostředí, které vám umožní dále se rozvíjet.
  • Čekáme zájem a samostatnost, nechceme vás do práce honit. Nebojíte se hájit svoje názory opřené o své znalosti či zkušenosti, ale zároveň jste schopni naslouchat druhým.
  • Rádi diskutujeme, svět není černobílý. Máte rádi změny. Bankovnictví je dynamické prostředí a do 5-ti let bude zcela jiné, než jej známe dnes. Sledujeme trendy a jdeme s dobou.
  • Angličtina vám jde od ruky. Spolupracujeme s kolegy ze zahraničí a angličtina je tak základní jazyk mnoha prezentací. Minimálně semestr v zahraničí za sebou nebo před sebou je malou výhodou.

Nabízíme

  • Skvělou příležitost nasbírat cenné zkušenosti u TOP zaměstnavatele roku 2019
  • Spolupráce formou Dohody o pracovní činnosti
  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • Dlouhodobou spolupráci
Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila a rádi byste pracovali u nás v bance?
Pošlete nám své CV