Specialista/ka zpracování aktivních produktů, Plzeň

Plzeň Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa174

Kvalifikační požadavky

  • Výhodou je znalost aktivních produktů a souvisejících procesů zpracování
  • Důraz na kvalitní výstupy, rychlost a odpovědnost
  • Časová flexibilita
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost rychle se orientovat v dodaných podkladech
  • Komunikační schopnosti a týmový duch
  • Znalost práce s PC (běžný kancelářský SW)

Pracovní náplň

  • Zajímavá práce v jednom z týmů Centra aktivních produktů
  • Kontrola přenosu údajů mezi systémy KB a zadávání údajů o aktivních obchodech do informačních systémů KB
  • Provádění kontroly splnění podmínek před čerpáním úvěrů a schvalování čerpání úvěrů
  • Kontrola správnosti dat v informačních systémech KB
  • Zpracování účetních a platebních transakcí týkajících se aktivních obchodů

Nabízíme

  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Zázemí silné a stabilní nadnárodní bankovní skupiny - držitele aktuálního ocenění TOP zaměstnavatel 2019
  • Jedinečnou příležitost získat zkušenosti v oblasti zpracování dokumentů aktivních bankovních produktů
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, 2 dny pracovního volna s náhradou mzdy a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Očekávaný nástup k 1.6.2019
  • Pracoviště: Goethova 2704/1, Plzeň
Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila a rádi byste pracovali u nás v bance?
Pošlete nám své CV