Specialista/ka Depozitáře, Praha

Praha Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa181

Kvalifikační požadavky

  • SS, VŠ vzdělání
  • Dobrá znalost problematiky bankovnictví, odpovídajících produktů a procesů
  • PC - pokročilá znalost MS Excel/Word
  • Organizační a vyjednávací schopnosti
  • Proaktivní, obchodní přístup
  • Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost

Pracovní náplň

  • Poskytování služeb v oblasti činnosti depozitáře subjektům kolektivního investování a penzijním fondům
  • Navrhovat řešení požadavků významných klientů KB
  • Zajišťovat soulad kontrolních procesů s platnými zákony – české zákony, vyhlášky a přímo platná legislativa EU (při změně legislativy je nutno projednat s Právním a Compliance dopad do kontrolních procesů (vlastní pracovní postupy útvaru Depozitář) a smluv s klienty (většina smluv s klienty se připravuje na individuální bázi)
  • Navrhování změn systémů pro kontroly depozitáře – v souvislosti se změnou zákonů i za účelem zvýšení automatizace kontrol
  • Projednávání spolupráce s některými dalšími útvary banky (Capital Market Risk, Investment Banking Services)
  • Účast v sekci kolektivního investování
  • Útvar Custody a Depozitář je součástí Joint Venture se Société Générale Securities Services, možná i komunikace s útvarem Depozitáře SGSS

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálního ocenění TOP zaměstnavatel 2019
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce v centru Prahy – Václavské nám. 42