Specialista/ka marketingové komunikace / content manager

Co budete dělat?

  • Podílet se na tvorbě obsahu na KB Internet, Intranet, sociální media
  • Vymýšlet nová témata komunikace
  • Koordinovat off-line a on-line reklamní kampaně
  • Komunikovat s externími dodavateli (reklamní a mediální agentury)
  • Budete kontaktní osobou také pro interními zadavatele

Co byste měl/a umět, znát či mít?

  • VŠ vzdělání v oblasti Marketingu nebo Komunikace
  • Praxe v oblasti marketingové komunikace
  • Znalost on-line médií
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Organizační schopnosti a smysl pro detail
  • Znalost AJ (B2)

Co Vám nabízíme?

  • Příležitost získat zkušenosti v oblasti marketingu a interní komunikace ve velké společnosti
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Podílení se na velkých komunikačních projektech
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Pracoviště v centru Prahy
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Aktuálně nabízíme 162 volných míst.
3
2
7
106
7
5
4
1
2
4
10
5
3
3
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Nahlédněte k nám