Datový analytik, Praha

Do týmu Corporate Segment tribe hledáme nadšeného datového analytika, kterého baví hrát si s daty a vidí v nich víc než jiní – možná hledáme právě vás!

Co budete dělat?

  • Přímo se podílet na tvorbě strategie banky pro korporátní segmenty, tedy středně velké a velké podniky a municipality. Sledovat, jak se vyvíjí trh a mění chování a potřeby zákazníků – a podle toho navrhovat změny. Ne změnu pro změnu, ale řešení, které se klientům bude líbit.

To znamená:

  • Stanovíte téma (položíte si otázku), na které má analýza odpovědět
  • Připravíte si potřebná data a zkontrolujete jejich kvalitu a správnost
  • Data zanalyzujete a interpretujete hlavní zjištění

Jak si vás představujeme?

  • Máte analytické myšlení
  • Čísla a tabulky vám nejsou cizí, ba naopak – z čísel umíte vyčíst celý příběh
  • Baví vás dělat věci líp a máte radost ze svých vlastních úspěchů a úspěchů celého týmu
  • Chcete se učit nové věci

Co je potřeba znát a umět?

  • VŠ vzdělání (matematika, statistika, ekonometrie)
  • Znalost nástrojů MS Office na pokročilé úrovni
  • Znalost nástrojů pro práci s databázemi a datovým skladem (ideálně SQL, Teradata)
  • Vítáme zkušenosti s vizualizačními nástroji (např. Tableau)
  • Orientace v bankovních produktech bude výhodou, orientace v produktech firemního a korporátního bankovnictví dokonce ohromnou výhodou

Proč být v týmu Komerční banky?

  • Komerční banka pracuje s těmi nejmodernějšími nástroji a vy budete mít možnost se vše naučit, například: SAS, R, Python, Tableau, …
  • Dáme vám zajímavou a motivující pracovní náplň
  • Budete mít kolem sebe zkušený tým lidí
  • Máme pro vás podporu vzdělávaní jak soft, tak hard skills
  • A bohatý systém zaměstnaneckých výhod: 5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty, příspěvky na doplňkové penzijní spoření, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Aktuálně nabízíme 156 volných míst.
3
2
8
108
4
5
2
1
2
3
7
5
3
3
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Nahlédněte k nám