Specialista kontrol v oblasti Compliance - finanční trhy

Praha Práce na plný úvazek Právní služby a Compliance Komerční banka
Volná místa185

Kvalifikační požadavky

  • SŠ/VŠ, ekonomické zaměření výhodou
  • Minimálně 5 let pracovních zkušeností v oblasti bankovnictví
  • Znalost kapitálových trhů a retailu
  • Zkušenost z oblasti Compliance nebo interního auditu výhodou
  • Dobrá znalost bankovních produktů a hlavních procesů banky
  • Komunikační schopnosti
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Pokročilejší znalost MS Excel

Pracovní náplň

  • Výkon kontrol druhého stupně (SLC), jejichž cílem je zajistit ověření správnosti nastavení kontrolních postupů při výkonu bankovních činností
  • Hodnocení kvality vykonávaných kontrolních činností ostatními útvary banky
  • Koordinace výkonu kontrolních činností vykonávaných průřezovými útvary banky (zpracování a analýza výstupů)
  • Formulace nápravných opatření na základě posouzení kvality a výkonu kontrol. Sledování a vyhodnocování plnění nápravných opatření.
  • Reporting výsledků vlastní činnosti, komunikace s mateřskou společností

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálního ocenění TOP zaměstnavatel 2019
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie