Specialista/ka prevence podvodů platebních karet

Co Vás čeká na této pozici?

  • Monitoring transakcí platebními kartami KB
  • Analýza a vyšetřovaní podvodných kauz
  • Spolupráce s policií, státními zástupci, útvarem exekuce a ostatními bankami
  • Nastavování parametrů monitoringu transakcí
  • Telefonická, písemná a mailová komunikace s klienty a pracovníky KB

Co očekáváme my od Vás?

  • SŠ vzdělání
  • Dobré analytické schopnosti
  • Anglický jazyk alespoň úrovně B2
  • Jasný, srozumitelný a příjemný mluvený projev
  • Proaktivní přístup k řešení problémů
  • Otevřenost novým přístupům a ochota učit se
  • Dobrá uživatelská znalost PC, zjm. MS Excel

Nabízíme

  • Příležitost získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti platebních karet a nastupujících nových platebních metod
  • Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu - u jednoho z hlavních hráčů na poli inovací platebních řešení
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti – držitele aktuálních ocenění „Banka roku 2017“ a "TOP zaměstnavatel roku 2018"
  • Bohatý systém benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí centrály přímo na metru trasy B metra (Praha 5 – Stodůlky)
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Aktuálně nabízíme 165 volných míst.
5
2
7
100
5
7
7
5
1
3
8
4
3
8
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Nahlédněte k nám