Senior CRM Analytik / Dataminer / Datascientist

Do datového týmu v Segment tribe hledáme nadšeného dataře, který rozumí stejně dobře datům jako i našim klientům.

V KB pracujeme agilně, takže jestli teď fungujete ve vodopádu a nebaví vás to, u nás se s tím potýkat nebudete.

Jsme reálná banka pro reálný život!

Jaká je náplň práce:

  • Datové analýzy, datamining
  • Analýzy chování klientů a klientských segmentů za účelem hledání obchodního potenciálu a efektivního řízení vztahu se zákazníkem
  • Analýza Big Dat, byznysová aplikace machine learning / AI algoritmů
  • Vývoj, provoz a monitoring marketingových predikčních modelů
  • Návrhy a samostatné řešení úkolů rozvíjejících oblasti analytického CRM Komerční banky/skupiny SG
  • Interpretace a prezentace výsledků analýz
  • Spolupráce na bankovních datově orientovaných projektech řešících problematiku CRM

Co je potřeba znát a umět:

  • VŠ vzdělání technického zaměření (matematika, statistika, ekonometrie, softwarové inženýrství)
  • Znalost nástrojů pro práci s databázemi a datovým skladem (SQL, Teradata)
  • Alespoň 1-3 roky zkušeností v oblasti statistiky a matematického modelování
  • Zkušenost s dataminingovým software (SAS, IBM/SPSS, KXEN, apod.)
  • Výhodou je zkušenost s opensourcovými dataminingovými nástroji (R, Python)
  • Výhodou znalost vizualizačních BI nástrojů (Tableau, Spotfire apod.)
  • Zkušenost s analýzou big dat výhodou (Hadoop, Spark, Scala)¨
  • Vítáme znalost anglického jazyka
  • Komunikativnost, schopnost byznysově interpretovat analytické výstupy a internímu zákazníkovi poskytnout relevantní doporučení
  • Samostatnost, proaktivní přístup, silná motivace - schopnost samostatně dodat řešení
  • Kreativita / inovativnost - schopnost identifikovat a uchopit nové příležitosti
  • Ochota učit se nové věci a sdílet své know-how v týmu

Proč být v týmu Komerční banky:

  • Zajímavá a motivující pracovní náplň
  • Zkušený tým lidí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Podpora vzdělávaní (soft / hard skills)
  • Bohatý systém zaměstnaneckých výhod: 5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Jsme na více než 400 pobočkách
3
2
7
101
5
4
2
3
4
0
2
6
4
6
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Jsme v atraktivních prostorách