Middleware administrator

  • Máte zkušenosti s middleware a podporou Java EE aplikací?
  • Říkají Vám něco pojmy jako WAS, MQ nebo IIB?
  • Zvládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni?
  • Baví Vás pracovat s pokročilými technologiemi, kde je kladen důraz na vysokou dostupnost?
  • Chcete mít možnost spolupracovat na neustálém zlepšování svěřených oblastí?

Pokud na většinu z těchto otázek odpovíte ano, pak hledáme právě Vás!
Pojďte se stát součástí našeho týmu IT Provozní podpora!

Co Vás čeká v prvních dnech?

  • Absolvujete úvodní představení Komerční banky
  • Krátký čas strávíte s blokem povinných úvodních školení
  • Získáte informace o týmu IT Provozní podpora, o jeho klíčových lidech a o portfoliu systémů, o které se stará

Co bude dál?

  • Budete se seznamovat s jednotlivými částmi middleware infrastruktury. V tom Vám pomohou kolegové z týmu
  • Vaší náplní bude dohled (24x7), administrace a rozvoj této infrastruktury
  • Komunikace s ostatními supportními týmy
  • Dále budete vytvářet a aktualizovat instalační a provozní dokumentaci
  • Postupně se budete zapojovat do probíhajících nebo nových projektů
  • Budete součástí komunity odborníků, kteří se starají o provoz IT v KB

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost IBM Websphere application serveru a IHS
  • Aktivní praktická znalost skriptovacího jazyka (Bash, Jython, Perl)
  • Základní znalost práce s Linux OS a SQL, Java EE, orientace v problematice sítí
  • Analýza a řešení problémových stavů, ladění výkonu
  • Ochota učit se nové technologie, samostatnost, flexibilita, pečlivost a přesnost
  • Zvládnutí práce pod stresem, schopnost samostatně řešit náročné úkoly
  • Analytické schopnosti, komunikační schopnosti, proaktivní přístup

Výhodou je:

  • Předchozí zkušenost s podporou Java EE aplikací, znalost HP Diagnostics, Confluence, Jira

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2018
  • Jedinečnou příležitost podílet se na zavádění nových technologií do světa KB
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Pracoviště: nám. Junkových – Praha 5, Stodůlky (přímo u metra)
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Aktuálně nabízíme 165 volných míst.
5
2
7
100
5
7
7
5
1
3
8
4
3
8
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Nahlédněte k nám