Specialista/ka klientského servisu – Platební karty

Co Vás čeká na této pozici?

  • Smysluplná práce, při níž budete mít možnost pomáhat druhým a chránit zájmy i prostředky našich klientů
  • Řešení telefonických a jiných požadavků interních i externích klientů
  • Ověřování karetních transakcí – vyhodnocování funkčnosti platebních karet
  • Blokace platebních karet
  • Řešení nestandardních situací našich klientů
  • Spolupráce na prevenci možných karetních podvodů

Co očekáváme my od Vás?

  • Výborné komunikační dovednosti
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (noční směny, práce o víkendu)
  • SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • Nadhled při řešení problematických a vypjatých situací
  • Spolehlivost, pracovní nasazení a odpovědný přístup
  • Znalost bankovního prostředí a platebních karet je výhodou – základy však již jistě máte z pohledu klienta a vše ostatní Vás rádi naučíme

Co Vám Komerční banka nabízí?

  • Příležitost získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti platebních karet a nastupujících nových platebních metod
  • Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu - u jednoho z hlavních hráčů na poli inovací platebních řešení
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti – držitele aktuálních ocenění „Banka roku 2017“ a "TOP zaměstnavatel roku 2018"
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Příjemné pracovní prostředí centrály KB: Praha 5 - Stodůlky (přímo na metru B)

Co je směnný provoz?

• Směny se pravidelně střídají v krátkém a dlouhém týdnu.
• Dlouhý týden má 5 směn a zahrnuje víkend, v krátkém týdnu jsou směny pouze 2.

Druhy směn:
Denní / Noční směny
• Denní směna standardně začíná v 6 hodin a končí v 18 hodin.
• Zhruba 1/2 směn jsou noční směny - standardně od 18 hodin do 6 hodin.
Pouze Denní směny
• Denní směna standardně začíná v 8 hodin a končí v 20 hodin.

Individuální výjimky ve směnném režimu jsou po dohodě možné.

Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Aktuálně nabízíme 138 volných míst.
3
2
7
96
3
4
2
3
4
0
2
5
2
5
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Nahlédněte k nám