OPERÁTOR/KA příchozí linky Komerční banky, Liberec

Hledáme nové posily na NEPRODEJNÍ pozici.

Nemáte praxi v oboru? Nevadí, vše vás rádi naučíme, stačí maturita.

Pošlete nám životopis a my se vám ozveme!

Co získáte:

  • Hlavní pracovní poměr, stabilní práci u spolehlivého zaměstnavatele, držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2018
  • Garantovanou mzdu, čtvrtletní bonusy a další atraktivní odměny
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč/pracovní den, plně hrazeny zaměstnavatelem
  • Možnost kariéry v rámci celé banky
  • Práci v centru města
  • 5 týdnů dovolené a až 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvky na volnočasové aktivity (systém Cafeteria)
  • Zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění

Co budete dělat:

  • Komunikovat s klienty na příchozí lince Komerční banky
  • Pracovat v režimu 7x24 (ranní, odpolední, noční, víkendy, svátky)
  • Řešit požadavky klientů a hledat pro ně vhodná řešení (např. zadávání platebních příkazů, ověřování zůstatku, správa trvalých příkazů, sjednání schůzky apod.)

Jsme reálná banka pro reálný život.

Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Aktuálně nabízíme 166 volných míst.
5
2
6
104
4
6
7
6
1
3
7
4
3
8
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Nahlédněte k nám