.NET Developer

Praha Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa147

Co vás čeká v prvních dnech?

  • Absolvujete úvodní představení Komerční banky
  • Získáte informace o informačních technologiích a systémech v Komerční bance, seznámíte se s klíčovými kolegy ze svého nového týmu i dalšími nejbližšími spolupracovníky

Co bude dál...?

  • Budete součástí týmu, který vyvíjí a customizuje nedůležitější systémy Investičního bankovnictví Komerční banky, analyzuje a zpracovává real-time data z kapitálových a finančních trhů. Hlouběji porozumíte produktům této oblasti a jejich zpracování
  • Budete pracovat na klíčových projektech dodávajících strategické změny do produktů a informačních technologií
  • Vaše klíčové činnosti:
  • Rozvoj a údržba existujících systémů banky
  • Realizace řešení uživatelských požadavků
  • Podpora uživatelů aplikace a řešení servisních požadavků
  • Spolupráce na návrhu designu nově vznikajících systémů a služeb s IT Architekty
  • Tvorba systémové dokumentace

Pracoval/a byste s těmito technologiemi:

Co od Vás očekáváme?

  • Klíčovou znalost .NET (4.5 a vyšší)
  • Technologický background (UML, PL/SQL, .NET, JavaScript/TypeScript…)
  • Znalost principů objektového programování a SOA
  • Znalost návrhových vzorů
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Analytické a konceptuální myšlení
  • Spolehlivost, zodpovědnost a důraz na pečlivost
  • Schopnost přizpůsobit se vývojovým standardům organizace (guidelines)
  • Schopnost efektivně spolupracovat v týmu
  • Znalost anglického jazyka na střední úrovni (schopnost psaní a porozumění technické dokumentaci v AJ)

Co Vám Komerční banka nabízí?

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění TOP zaměstnavatel 2019
  • Jedinečnou příležitost podílet se na zavádění nových technologií do světa KB
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Pružnou pracovní dobu a možnost využití Home office
  • Pracoviště: Václavské nám., Praha 1
Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila a rádi byste pracovali u nás v bance?
Pošlete nám své CV