Ředitel/ka pobočky, Nové Strašecí

Připojte se k nám, rádi Vás přivítáme v našem týmu!

Aktuálně jsme držiteli ocenění Banka roku 2017, TOP zaměstnavatel 2017 i 2018.

Komerční banka je členem skupiny Société Générale. Je jednou z nejvýznamnějších bankovních institucí v České republice a v regionu Střední a Západní Evropy. Poskytuje komplexní služby drobného, podnikového a investičního bankovnictví a díky výbornému know-how a zkušenostem zaměstnanců skupiny dosahuje konkurenceschopnosti portfolia svých produktů.

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost pracovat pro společensky odpovědného zaměstnavatele a zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty (včetně hypoték), příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie

Pracovní náplň

  • Vyhledávání obchodních příležitostí a navrhování obchodní strategie svěřeného regionu, trvale rozvíjet a udržovat klientskou základnu
  • Řízení provozu pobočky v rámci interních i externích pravidel v souladu s cílem plnění obchodní strategie KB
  • Zabezpečení interní a externí komunikace s cílem zajistit rychlý a přesný přenos informací
  • Řízení, vedení a motivování podřízených s cílem dosahovat efektivního chodu a výkonnosti pobočky
  • Odpovědnost za splnění klíčových ukazatelů určených pro pobočku

Kvalifikační požadavky

  • Vzdělání ÚS nebo vysokoškolské
  • Zkušenosti na obchodní pozici minimálně 2 roky
  • Znalost bankovních produktů a služeb
  • Základní znalost úvěrové problematiky výhodou
  • Vynikající schopnost komunikace
  • Týmová spolupráce, flexibilita, spolehlivost, odpovědnost
  • Schopnost aktivně obchodovat
  • Organizační dovednosti
  • Dobré vyjednávací schopnosti

Jsme reálná banka pro reálný život.

Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Jsme na více než 400 pobočkách
3
3
12
85
1
3
2
5
6
0
6
3
4
13
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Jsme v atraktivních prostorách