Detail pozice | KB

ASP.NET Developer v týmu Řízení rizik (Junior/Senior)

Do profesionálního týmu hledáme šikovného kolegu se znalostí programování, který má zájem pracovat s komplexními systémy a s velkým množstvím dat u stabilní společnosti.

Jsme otevření jak šikovným juniorům, kteří chtějí nastartovat svou kariéru, tak také zkušeným kandidátům, kteří hledají stabilní a různorodou práci. Budete součástí mezinárodní společnosti a získáte u nás prostor pro seberealizaci a technický a kariérní růst.

Pracovní náplň

Pokud máte zkušenost s programováním v ASP.NET , pak hledáme právě Vás.

Hlavní odpovědnosti:

  • Hledání nových řešení a update již existujících informačních systémů v oblasti Řízení rizik
  • SW development v rámci zjednodušování, modernizace i optimalizace systémů
  • Implementace řešení intranetových aplikací a služeb, datových toků a dalších softwarových nástrojů a aktivní účast na celém životním cyklu komponent

Bude se Vám u nás líbit, pokud máte

  • Alespoň základní znalost databázových nebo intranetových řešení
  • VŠ technického směru je výhodou
  • AJ na technické úrovni (min. B1)
  • Zkušenost v programování v ASP.NET MVC
  • Znalost Windows prostředí na stanici i na serverech
  • Týmového ducha a schopnost spolupráce
  • Smysl pro detail a analytické myšlení
  • Obecné povědomí o rizicích v IT prostředí výhodou

Co Vám Komerční banka nabízí

  • Zázemí stabilní mezinárodní banky
  • Neformální prostředí a přátelský kolektiv
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Plně hrazené stravenky
  • Profesní školení a kariérní růst
  • Zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby včetně hypoték
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Sick days 2 dny v roce
  • Benefitový systém Cafeterie
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Jsme na více než 400 pobočkách
5
3
8
109
10
11
2
1
10
5
8
7
5
15
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Jsme v atraktivních prostorách