Brigáda, Kontaktní centrum KB, internetové bankovnictví

Hledáš přivýdělek v příjemném pracovním prostředí a mladém kolektivu? Chceš si naplánovat pracovní hodiny podle toho, jak máš čas? Jsi komunikativní a odpovědný?

Pak hledáme právě TEBE!

Staň se součástí týmu Komerční banky, držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2018.

Jsme reálná banka pro reálný život!

Co bude tvoje náplň práce?

  • Budeš obsluhovat linku příchozích hovorů a odpovídat na dotazy týkající se internetového bankovnictví
  • Budeš navigovat klienty v našich aplikacích (internetové bankovnictví, Mobilní banka, tablety) a poskytovat rady ohledně základních informací k platebnímu styku
  • Budeš radit klientům s technickým nastavením PC a internetového prohlížeče

Co požadujeme?

  • Dobré komunikační schopnosti a zájem učit se nové věci
  • Profesionální přístup a vždy příjemnou komunikaci – na tom si zakládáme
  • Brát svoji práci odpovědně – očekáváme flexibilitu a pracovní nasazení
  • Uživatelskou znalost PC (internet, MS Office)
  • Odpracovat alespoň 50 hodin za měsíc

Co nabízíme?

  • Zaměstnání na dohodu o pracovní činnosti u jedné z největších bank na trhu ČR
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Užitečnou praxi v oblasti komunikace a bankovního sektoru
  • Získané zkušenosti můžeš využít v navazujícím hlavním pracovním poměru - podporujeme mobilitu v rámci Komerční banky
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu
  • Odměnu 100,- Kč/hod + příplatky za práci o víkendech a svátcích
  • Plánování směn dle tvých současných závazků, a to v termínech pondělí až neděle (8-22h)
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Jsme na více než 400 pobočkách
5
6
10
102
10
8
5
4
4
7
12
4
5
16
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Jsme v atraktivních prostorách