Podpora pro oblast GDPR (DPČ)

Kvalifikační požadavky

  • VŠ student (4. nebo 5. ročník) – obor finance výhodou
  • Praxe během studia výhodou
  • Alespoň teoretická znalost/přehled v bankovnictví
  • Komunikativní AJ
  • Výborná znalost MS Office
  • Zkušenosti s procesem reklamací a stížností výhodou
  • Proaktivita, chuť se učit nové věci a dotahovat věci do konce
  • Schopnost orientovat se v procesech, metodických a právních předpisech
  • Schopnost vyhodnotit informace a stanovit priority
  • Asertivita a odolnost vůči stresu

Pracovní náplň

  • Podpora při zpracování a vyjádření k podnětům, požadavkům, stížnostem našich klientů v oblasti ochrany osobních údajů
  • Komunikace s kolegy z jiných útvarů společnosti, případně s našimi dceřinými společnostmi
  • Sběr a koordinace dílčích vyjádření a podkladů pro sestavení odpovědi
  • Pomoc při vyhodnocování častých požadavků, případně analýza jejich příčin

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny – držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2018
  • Jedinečnou příležitost rozvíjet své zkušenosti v oblasti ochrany osobních údajů
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Jsme na více než 400 pobočkách
5
6
10
102
10
8
5
4
4
7
12
4
5
16
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Jsme v atraktivních prostorách