Zkrácený úvazek - Pracovník/ce Kontaktního centra KB, Zlín

POTŘEBUJETE ZKRÁCENÝ ÚVAZEK 6 HODIN DENNĚ?

KONTAKTNÍ CENTRUM KOMERČNÍ BANKY VE ZLÍNĚ HLEDÁ NOVÉ KOLEGY S CHUTÍ PRACOVAT PRO JEDNOHO Z NEJLEPŠÍCH ZAMĚSTNAVATELŮ.

Baví Vás komunikace? Chcete pomáhat pečovat o naše stávající klienty? Dokážete zajímavě nabídnout našim klientům různé produkty?

Pošlete nám prosím Váš životopis a my Vám určitě zavoláme zpět!

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty na telefonní lince od pondělí do pátku
  • Nabízení řešení klientům v rámci nejrůznějších kampaní, plánování schůzek bankovním poradcům a mnoho dalších aktivit

Co získáte:

  • Hlavní pracovní poměr v Komerční bance na zkrácený úvazek
  • Zkušenosti v oblasti komunikace
  • 5 týdnů dovolené a až 3 dny zdravotního volna
  • Práci v centru města
  • Možnost kariérního růstu v KB a vzdělávání přímo na pracovišti
  • Zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a sazby u produktů KB a dceřiných společností – např. osobní účty, úvěry, hypotéky, leasing, pojištění, atd..
  • Fixní mzdu s garantovaným výplatním termínem a atraktivní kvartální odměny
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč/pracovní den plně hrazeny zaměstnavatelem
  • Příspěvky na volnočasové aktivity (systém Cafeteria)
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Jsme na více než 400 pobočkách
3
4
15
98
14
5
7
1
10
7
5
6
6
24
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Jsme v atraktivních prostorách