Operační rizika v investičním bankovnictví - junior

Kvalifikační požadavky

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru (zaměření finance, finanční trhy), vhodné i pro čerstvé absolventy
  • základní přehled v oblasti investičního bankovnictví
  • teoretická znalost investičních produktů – cenné papíry, finanční deriváty
  • zájem učit se novým věcem, hledat nová řešení
  • dobrá znalost AJ – slovem i písmem
  • analytické a komunikační schopnosti
  • základní znalost MS Office (Excel, Word), pokročilejší znalost výhodou

Pracovní náplň

  • zpracování pravidelného reportingu v oblastech operačních rizik, anti-fraud a bezpečnosti v investičním bankovnictví
  • analýza obchodů dealingu, provádění nastavených kontrol
  • spolupráce s ostatními týmy v rámci Komerční banky a se Security and Anti-Fraud Expertise týmy v Société Générale London, Paris

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2017 a 2018
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Zajímavou práci, ve které se lze naučit spoustu nového a uplatnit teorii v praxi
  • Jedinečnou příležitost rozvíjet se v segmentu investičního bankovnictví a operačních rizik
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Možnost práce na plný i zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště Václavské náměstí
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Jsme na více než 400 pobočkách
5
6
10
102
10
8
5
4
4
7
12
4
5
16
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Jsme v atraktivních prostorách