Produktový/á manažer/ka – Investiční bankovnictví

Kvalifikační požadavky

  • VŠ ekonomického směru se zaměřením na finance, anebo odpovídající praxe
  • Znalost bankovnictví, investičního bankovnictví, produktů finančního trhu (základní znalost derivátů)
  • Anglický jazyk - běžná a odborná komunikace, slovem i písmem
  • Dobrá komunikace, vstřícnost, schopnost řešit nestandardní problémy
  • Kvalitní strukturovaný písemný projev, analytické myšlení
  • Samostatnost, iniciativnost, schopnost řídit skupinu lidí v rámci produktového řízení, aktivní účast na projektech
  • Ochota učit se nové věci
  • Asertivita, odolnost proti stresu

Pracovní náplň

  • Vytváření a aktualizace metodiky pro produkty Investičního bankovnictví, vývoj nových produktů - zaměření na oblast finančních trhů
  • Koordinace napříč odbornými útvary (FO-BO, IT, Právní, Compliance, Risk, Účetnictví)
  • Řízení operačních rizik ve svěřené oblasti
  • Příprava školení a prezentací
  • Metodická podpora obchodníků
  • Práce na projektech v oblasti Investičního bankovnictví

Nabízíme

  • Tvůrčí různorodou práci
  • Získání znalostí mnoha oblastí procesů finančního trhu a spolupráci s odbornými útvary napříč bankou
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2018
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Jsme na více než 400 pobočkách
3
4
17
106
9
7
5
2
6
4
9
4
5
13
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Jsme v atraktivních prostorách