CPP Ústí n. Labem, DPČ

Do týmu Centra pasivních produktů v Ústí nad Labem hledáme zájemce/zájemkyni o brigádu v rámci projektu KYC.

Co Vás čeká?

  • Kontrola a administrace pro projekt KYC
  • Administrativa - kontrola klientských dat s důrazem na přesnost, pečlivost a spolehlivost
  • Práce v interních systémech banky, vedení evidencí, komunikace s interními klienty

Naše požadavky

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Uživatelská znalost PC
  • Schopnost vykonávat rutinní činnost
  • Pozitivní přístup
  • Dobré komunikační schopnosti a samostatnost

Co vám nabízíme?

  • Dohodu o pracovní činnosti (maximálně 20 hodin za týden)
  • Odměnu 120 Kč/hod.
  • Nástup možný ihned
  • Přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce: Bílinská 175/2, Ústí n. Labem
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Jsme na více než 400 pobočkách
3
4
17
106
9
7
5
2
6
4
9
4
5
13
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Jsme v atraktivních prostorách