Specialista/ka Služeb emitentům - senior

Co Vás čeká?

  • Zajímavá práce v oblasti cenných papírů
  • Možnost učit se novým věcem
  • Spolupráce s ostatními obchodními místy i specializovanými útvary v rámci KB a skupiny KB
  • Zajišťování výplat výnosů z cenných papírů a souvisejících daní
  • Spolupráce na metodické podpoře obchodních míst
  • Provádění úschov listinných cenných papírů a zlatých slitků
  • Administrace primárních emisí
  • Testování sw aplikace na výplatu výnosů z cenných papírů

Co od Vás očekáváme?

  • Znalosti z oblasti cenných papírů výhodou
  • 1 rok odborné praxe
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost MS Office na základní úrovni (především MS WORD a MS EXCEL)
  • Schopnost komunikovat a psát anglicky – úroveň B1/B2
  • Komunikativnost, týmovost
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost

Co Vám nabízíme?

  • Prostor pro realizaci a možnost odborného růstu v oblasti cenných papírů
  • Práci v profesionálním a přátelském týmu
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné bankovní produkty, příspěvek na penzijní a životní pojištění, 2 dny pracovního volna
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny – držitele aktuálního ocenění Banka roku 2017
  • Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
  • Místo výkonu práce: Václavské náměstí 42, Praha 1
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Jsme na více než 400 pobočkách
5
5
11
105
4
7
3
3
3
4
10
2
3
23
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Jsme v atraktivních prostorách