Analytik/čka pro oblast datové a informační kvality

Komerční banka se rozhodla sjednotit pravidla pro řízení informační a datové kvality ve svých systémech. Hledá proto analytika do týmu Informační governance, jehož hlavní odpovědností bude metodické řízení informační kvality a účast na projektech, ve kterých budou postupy, nástroje a metodiky informační kvality implementovány.

Klíčové činnosti

  • Analýza požadavků a návrh řešení v oblasti datové a informační kvality
  • Tvorba metodik, pravidel vývoje a správy informační kvality
  • Odpovědnost za procesy v oblasti informační kvality
  • Vytváření, schvalování, prosazování pravidel a postupů řízení informační kvality
  • Koordinace realizace změn
  • Pracovní náplň: analytická činnost a komunikace s businessem a IT

Kvalifikační požadavky

  • VŠ vzdělání
  • Praktická zkušenosti z oblasti informační kvality vítána
  • Schopnost orientace v datech
  • Základní znalost modelování procesů a dat
  • Systematické a analytické myšlení, schopnost identifikovat příčinu problému a navrhnout řešení
  • Schopnosti komunikace, prezentace a týmové spolupráce
  • Schopnost analýzy a syntézy
  • Schopnost popisu složitých pravidel
  • Asertivita, Samostatnost, Pečlivost a přesnost, Orientace na výsledek
  • Zodpovědnost
  • Znalost anglického jazyka (úroveň B1-B2)
  • Pozitivní a aktivní přístup

Nabízíme

  • Práce v dynamickém a profesionálním kolektivu
  • Prostor pro seberealizaci a možnost profesního růstu
  • Spolupráce na zajímavých projektech
  • Bankovní a sociální zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborná školení
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2017
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, slevy na produkty, stravenky, flexi passy, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 sick day…).

Více zde: http://kb.jobs.cz/kbsg-jako-zamestnavatel/benefity/

Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Jsme na více než 400 pobočkách
4
4
7
86
4
1
2
0
3
2
3
5
1
8
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Jsme v atraktivních prostorách