Anna Imrichová nastoupila do Komerčky před více než čtyřmi lety do auditního týmu. Jak sama říká, měla štěstí na sehraný tým auditorů. Když nabrala dostatek zkušeností, rozhodla se pro další praxi v zahraničí – uspěla v přijímacím řízení a nyní se v rámci Société Générale přesunula do Londýna. Tam bude zastávat pozici auditorky se zaměřením na regulatorní riziko.

 

Annu jsme požádali o pár slov k jejímu inspirativnímu příběhu. Jak to vše probíhalo a jak se těší na novou kariérní výzvu v zahraničí?

 

Anna Imrichová, Regulatory Risk Business Auditor

Anno, prozraďte nám, jak probíhalo výběrové řízení na otevřenou pozici v Londýně.

Pracovní nabídku jsem našla na interních stránkách mezinárodní mobility, odpověděla jsem na inzerát a zaslala životopis spolu s motivačním dopisem. Během několika dní jsem obdržela zprávu, že mě vybrali do užšího výběru, a přišla mi pozvánka do prvního kola pohovoru přes Teamsy. Ten se konal s vedoucím a jedním členem týmu.

Zanedlouho přišla pozvánka do druhého kola online pohovorů, tentokrát s Compliance Officerem a ředitelem interního auditu. Poté následovalo už jen popovídání s HR.

Vše klaplo a já dostala nabídku, kterou jsem s radostí přijala. Pro představu – bylo to celkem rychlé, celý přijímací proces trval asi jeden měsíc. O něco déle už trvalo moje prověření a proces vyřizování víz.

 

 

 

Co očekáváte od nové pozice? A na co se nejvíc těšíte?

Těším se na práci v multikulturním prostředí i na rozšíření obzorů – naučím se spoustu nového. Celkově získám zkušenosti s prací a životem v cizí zemi. Zároveň ale vím, že mi budou chybět kolegové z auditního týmu.

​​​​​​​

Dala byste doporučení kolegům, kteří by také rádi nabrali nové zkušeností v rámci Skupiny SG?

Sledujte stránky mezinárodní mobility, kde jsou všechny volné interní pozice v SG. Pak už jenom pozitivní přístup, odhodlání a nepodcenit přípravu.