Změňte svou budoucnost právě teď !
Momentálně nabízíme


PÉČE O NAŠE ZAMĚSTNANCE, KANDIDÁTY I KLIENTY BUDE VŽDY NAŠÍ PRIORITOU.
Našim zaměstnancům umožňujeme pracovat v rámci nového konceptu Smart Office a rozšířili jsme pro ně nabídku digitálních nástrojů pro pohodlné spojení odkudkoliv. S našimi kandidáty se umíme spojit i on-line, pokud se tak domluvíme. A pro klienty jsme stále připraveni poskytovat plný servis na našich pobočkách nebo jim pomoct s celou řadou požadavků i na dálku.

Svět IT
v KB

Koho hledáme

IT specialisté

V technologické a delivery části banky najdou uplatnění odborníci, pro které je řešení komplexních úkolů v regulatorním finančním prostředí výzvou! Hledáme juniory, kteří se chtějí učit, ale i zkušené experty, které láká rozsáhlá architektura a prointegrovanost, typická pro firmu naší velikosti. Pracujeme na aktivitách dlouhodobějšího charakteru, dodáváme v principech Agile@Scale a zavádíme DevOps. Přidáte se?

Více o IT v KB

Experti

Chcete uplatnit své zkušenosti z finančnictví anebo klidně i z jiného oboru? Chcete být s námi u velké proměny celého bankovního sektoru? Pokud jste zdravě ambiciózní, fandíte inovacím a nebojíte se náročných výzev, zkuste to s námi!

Více o expertech a specialistech v KB

Obchodníci

Buďte tím důvodem, proč se k nám klienti rádi vrací. Baví vás osobní kontakt a komunikace s lidmi? Zajímáte se o svět osobních nebo firemních financí? Spojte svou obchodní kariéru s prestižní bankou, která Vám nabídne smysluplnou práci a příležitost k růstu.

Více o obchodnících v KB

Studenti

Jste student, nebo absolvent a hledáte pracovní zkušenost, která vám pomůže rozjet kariéru tím správným směrem? Přidejte se k nám! Komerčka už dávno není ta konzervativní korporace, ale naopak inovativní společnost, co nabízí velké možnosti profesního růstu a osobního rozvoje. Podívejte se, jaké pozice máme pro juniorní kandidáty.

Více o studentech a absolventech v KB

Jsme v atraktivních prostorách

Nastavení cookies