6
2
2
2
2
1
3
3
3
41
3
4
Sedněte si na správnou židli.
Momentálně nabízíme
71 volných míst.

Péče o naše zaměstnance, kandidáty i klienty bude vždy naší prioritou.
Pro naše zaměstnance jsme v uplynulých měsících připravili zcela nový Smart Office a rozšířili nabídku digitálních nástrojů pro pohodlné spojení na dálku. S našimi kandidáty se umíme spojit i on-line, pokud se tak domluvíme.

A pro naše klienty jsme stále připraveni na našich pobočkách poskytovat plný servis a podpořit nejen je, ale i celé Česko prostřednictvím projektu Restartujeme.
Jsme v tom společně!

Svět IT
v KB
Setkejte se
s námi

Koho hledáme

IT specialisté

V technologické a delivery části banky uplatníme odborníky, pro které je řešení komplexních úkolů v regulatorním finančním prostředí výzvou! Hledáme juniory, kteří se chtějí učit, ale i zkušené experty, které láká rozsáhlá architektura a prointegrovanost, typická pro firmu naší velikosti. Pracujeme na aktivitách dlouhodobějšího charakteru a dodáváme v principech Agile@Scale. Přidáte se?

Více o IT v KB

Experti

Chcete uplatnit své zkušenosti z finančnictví anebo klidně i z jiného oboru? Chcete být s námi u velké proměny celého bankovního sektoru? Pokud jste zdravě ambiciózní, fandíte inovacím a nebojíte se náročných výzev, zkuste to s námi!

Více o expertech a specialistech v KB

Obchodníci

Buďte tím důvodem, proč se k nám klienti rádi vrací. Baví vás osobní kontakt a komunikace s lidmi? Zajímáte se o svět osobních nebo firemních financí? Spojte svou obchodní kariéru s prestižní bankou, která Vám nabídne smysluplnou práci a příležitost k růstu.

Více o obchodnících v KB

Studenti

Jste studenti, absolventi nebo mladí talenti? U nás máte dveře otevřené. Rádi vám pomůžeme v kariérním startu a nasměrujeme vás za tím nejlepším. Zároveň vám ukážeme, že nejsme jen „ta konzervativní banka s dlouhou historií“, ale umíme toho mnohem víc. Zapojte se do inovací v sofistikovaném světě financí a využijte u nás svůj potenciál.

Více o studentech a absolventech v KB

Jsme v atraktivních prostorách